Prodej všech typů zájezdů i individuálních cest on-line.

Londýn s teplým Golfským proudem

kufr pdf

Termín:25.10. (Čt) - 28.10. (Ne) 2018

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:138307

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 2 810 Kč

Pořádající ck: ABC - Tours, s.r.o. IČO: 60701986
Poloha
Tento zájezd do Londýna je cenou velmi výhodný. CK využívá všech dosažitelných slev vzhledem k značnému celoročnímu rozsahu v této oblasti. Kvalita zájezdu, počínaje luxusními autobusy, profesionálními průvodci a spolehlivými řidiči, je na vysoké úrovni. Využijte těchto výjimečných termínů. V Londýně je příjemně i v zimě. To ovšem není zásluha CK ABC, ale Golfského proudu, jenž je v zimě ústředním topením pro ostrov. Samozřejmě zájezd si dává za úkol seznámit Vás s tím, co Londýn staví na jedno z evropských turistických center. Dva dny a jedna noc v Londýně může být inspirací k dalším cestám do Londýna.
Program

1. den
Odjezd ze Znojma v 10.30 hod., Brno 11.40, Jihlava 13.00, Praha 15.00 Plzeň 16.30. Následuje tranzit po trase Praha – Rozvadov – Frankfurt –Aachen – Calais.
2. den
V ranních hodinách se přepravíme tunelem pod kanálem La Manche do anglického přístavu Folkestone. Jízda vlakem – tunelem trvá cca 30 min a my poznáme jeden z novodobých divů – technických zázraků světa. Dále nás čeká tranzit do Londýna. Z autobusu vystoupíme u londýnské O2 arény. Z důvodů evropských předpisů pro práci řidičů mezinárodní dopravy, které limitují jízdní dobu, musíme ukončit dopravu právě zde. Vlakem městské MHD se dostaneme do centra města. Naše poznání Londýna začne poznáním těch nejznámějších míst. Westminster Abbey, Houses of Parliament a Big Ben, Cabinet War Rooms, Whitehall – Cenotaph, Downing Street, Horse Guard, St. James´s Park, Buckingham Palace, The Mall – St. James´s Palace, budova Admirality, Trafalgar Square, Leicester Square, Piccadilly Circus, China Town. To je výčet toho, co tento den bude cílem našeho poznání. Večer odjezd do hotelu Ibis (sociální zařízení na pokoji) nebo hotelu obdobné kategorie na předměstí Londýna. V blízkosti hotelu je non-stop otevřeno nákupní centrum.
3. den
Dokončíme prohlídku středu města. Prohlídka vládní čtvrti – budovy předních institucí země, Downing street č. 10 – sídlo britského premiéra, Trafalgar Square s pomníkem admirála Nelsona. Čas zbyde na individuální volno, které můžete využít k návštěvě muzeí nebo si dát v britské „pub“ dobré pivo. Kdo bude chtít, může se podívat na Londýn z nadhledu z Londýnského kola. Odpoledne se metrem a lodí po Temži přesuneme ke známé plachetnici Cutty Sark, která je zakotvena v blízkosti parku Greenwich. Projdeme se parkem přes nultý poledník, ke hvězdárně a po procházce nás již bude očekávat autobus a my se vydáme na cestu zpět do Folkestonu a opět bude následovat cesta do Calais a noční tranzit Belgií a Německem.
4. den
Noční tranzit územím Francie, Belgie a Německa. Příjezd do ČR (Plzeň 10.00, Praha 11.30, Jihlava 13.20, Brno 14.40, Znojmo 15.50).
Doprava autokarem - odjezdová místa:
Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov
Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště
CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.
Poznámka:
Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.
Nástupní místa
Znojmo, Brno, Jihlava, Praha, Plzeň, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Humpolec, Beroun, Rozvadov
Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
služby profesionálního průvodce
1x ubytování v třílůžkových pokojích (hotel IBIS, dvoulůžkový pokoj za příplatek 450,- Kč za osobu, jednolůžkový pokoj za příplatek 1 400,- Kč za osobu
1x ranní občerstvení v busu
pojištění CK pro případ úpadku
tunel na trase Calais – Folkestone a zpět
Cena nezahrnuje
povinný příplatek za pobytovou taxu ve výši 280,- Kč/os.
pojištění léčebných výloh 160,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 200,-/os.
snídaně na hotelu 250,-/os., 1 snídaně
cabinet War rooms cca 17,25 liber (do 15 let zdarma, studenti a senioři cca 13.80 liber)
bitevní loď Belfast cca 18£ (do 5 let zdarma, studenti a senioři 14,5£ ), pevnost Tower cca 24£ (studenti a senioři cca 19 £ - skupinové vstupné 19,80 £, studenti a senioři 14,85 £ ),jízdné lodí cca …

Termín:

Délka:

Strava:

Doprava:

25.10. (Čt) - 28.10. (Ne) 2018 3 nocí Snídaně Autobus      2 810 Kč
1 položka, 1 stránka

 

Velká Británie

Hlavní město: Londýn

Úřední jazyk: angličtina

Časový posun: GMT 1

Měna: britská libra

Vízum: Od 01.01.2006 pro vstup a pobyt ve Velké Británii nepotřebuje český občan povolení.K cestě do států EU lze jako cestovní doklad použít občanské průkazy se strojově čitelnými údaji, pokud nemají oddělenu vyznačenou část (tj. bez odstřiženého rohu).
Cestovní doklad pro občana ČR: Občanský průkaz slouží jako cestovní doklad pouze pro jeho držitele. Pokud tedy rodič cestuje pouze s občanským průkazem společně s dítětem, pak doporučujeme, aby dítě mělo vždy vlastní cestovní pas, a to i v případě, že dítě je zapsáno v občanském průkazu rodiče.

Zdravotní informace: očkování není povinné
Důležitá tel. čísla:

  • Policie, hasiči, první pomoc 999

Všeobecné info:

Ostrovní stát. Oficiální název země zní Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Státním zřízením parlamentní monarchie je složena ze čtyř zemí: Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska. Pod správu Spojeného království spadá také celkem čtrnáct zámořských území. Podnebí na Britských ostrovech je i přes polohu značně na severu poměrně mírné, ovlivňované oceánským prouděním. Britská ekonomika patří mezi nerozvinutější na světě. Spojené království je členem G8, kteří představuje sedm nejvyspělejších států světa a Rusko.

Turistické destinace:            

Londýn -  svou rozlohou je největším městem Evropy. V tomto krásném městě můžeme najít řadu zajímavých míst a historických památek. Např. Buckinghamský Palác – jedno z nejznámějších míst Londýna, sídlo královny. Trafalgar Square - velmi navštěvované náměstí v centru Londýna. Big Ben - Jde o věž, která je součástí Westminsterského paláce. Název Big Ben ve skutečnosti označuje pouze největší zvon ve věži, ale hovorově je tímto jménem označována celá věž, která je vysoká skoro 97 metrů. London Eye - Tato turistická atrakce je poměrně mladá. Byla postavena na konci roku 1999. Jde o největší vyhlídkové kolo, je vysoké 135 metrů. Tower Bridge – zvedací most přes řeku Temži je nejslavnějším mostem Londýna.

Edinburgh - Velkému turistickému zájmu se těší nejen díky svým úchvatným památkám, ale také díky festivalům, které se na území Edinburghu každoročně konají. Nejznámější památkou skotské metropole, kterou rok co rok navštíví více než milión turistů, je beze vší pochybnosti Edinburgh Castle, tedy Edinburský hrad. Další důležitou stavbou Edinburghu je Palace of Holyroodhouse, sídlo panovníka. Britská královna zde na začátku každého léta tráví jeden týden, během kterého je turistům vstup zapovězen.

Oxford - Město je známé hlavně díky nejstarší stejnojmenné univerzitě. První písemný doklad o ní je z přelomu 11. a 12. Století. V Oxfordu se nachází mnoho kulturních památek. je zde k vidění nejstarší britské muzeum Ashmolean Museum nebo nejstarší účelově postavené muzeum, Museum of the History of Science.

Jezero Loch Ness - Úzké údolní jezero ledovcového původu je 36 km dlouhé; dosahuje maximální hloubky 229 m a je populární pověstnou lochnesskou příšerou. Ta udělala z Loch Ness nejznámější jezero světa.

Zajímavosti:

Stonehenge - nejslavnější megalitická památka na světě, zapsána na seznamu Unesco.  Je to stavba z kamenů, které jsou postaveny do země. Jeho pravý účel není znám, ačkoliv funguje jako přesný astronomický kalendář. Místní obyvatelé věří, že kameny mají jakousi zvláštní moc, která prý pomůže vyléčit zlé nemoci.

Londýn s teplým Golfským proudem

destinace: Velká Británie, Anglie, Londýn

termín:25.10. (Čt) - 28.10. (Ne) 2018 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

Londýn s teplým Golfským proudem
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
dospělá osoba2 810 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ABC - Tours, s.r.o. IČO: 60701986
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...